O nas

Logart Pracownia Reklamy jest wyjątkową, nieustannie rozwijającą się pracownią w województwie mazowieckim, którą tworzy zespół zaangażowanych i niezwykle kreatywnych specjalistów. Jesteśmy producentem takich produktów jak kasetony reklamowe, czy litery podświetlane. W swojej codziennej pracy bazują oni nie tylko na wieloletnim doświadczeniu w branży marketingowej, ale również wyobraźni i fantazji, która pozwala im tworzyć nieszablonowe projekty. Wspólnie są w stanie podjąć się wykonania nawet najbardziej wymagającego i awangardowego projektu.

Nieustannie dbamy o to, aby być firmą funkcjonującą i rozwijającą się na wielu płaszczyznach jednocześnie – dzięki temu mamy pewność, że nasze marketingowe rozwiązania pozwolą Państwu podkreślić odrębność i wyjątkowość prowadzonej działalności. Z tego też względu stale zapewniamy naszym klientom kompleksową obsługę oraz pełną opiekę medialną, która ułatwia wejście na rynek, znaczące rozszerzenie działalności oraz dotarcie do nowych grup docelowych. Dbamy również o najwyższą jakość świadczonych przez nas usług.

Do realizacji projektów wykorzystujemy jedynie sprawdzone, wysokogatunkowe materiały. Podchodząc indywidualnie do każdego zadania mamy pewność, że jego realizacja sprosta Państwa oczekiwaniom. Zadaniem, które przyświeca naszej codziennej pracy jest przekładanie wyobrażeń Klienta na konkretne, rzeczywiste realizacje. W taki sposób pomagamy Państwu tworzyć korzystny, atrakcyjny i wyróżniający się wizerunek marki.

Ostatnie realizacje